Hakkımızda
Firmamız 2005 yılında kurulmuştur. Firmanın ana faaliyet alanları enerji, imalat, mühendislik, danışmanlık ve müşavirlik hizmetleridir. Proje, Finans, İmalat, Teknik Destek, Pazarlama gibi alanlarda 100’e yakın ekibimizle büyümeye devam etmekteyiz. Tecrübeli kadrosu ve bilgi birikimi ile birbirinden farklı endüstriyel projeleri başarı ile tamamlamıştır. Firmamız 2014 yılından bu yana yeni yerimizde 3500 m² toplam alanda hizmet vermektedir.
ARAS ENERJİ, temiz enerjiye en çok ihtiyaç duyulan bu günlerde, uluslararası kalite standartlarına uygun ürünler ve hizmetler sunup, tedarikçilerinin, çalışanlarının dünyanın her yerindeki müşterilerinin beklentilerini karşılayarak yüzlerini güldürmeye devam etmektedir.


Firmamız ülkemizin menfaatlerini göz önünde tutarak, müşterilerinin geri dönüşlerini dikkate alıp elektrik piyasasının ihtiyaç duyduğu alüminyum hat klemenslerinin İmalatına 2010 yılında başlamıştır. Bugün yaklaşık 1000 çeşit elektrik hat hırdavatlarının imalat ve ihracatını gerçekleştirmekteyiz.
Yerli yabancı ayırt etmeden enerji sektöründe bize güvenen insanlara Teknolojik, Yüksek performanslı, Düşük maliyetli çözümler sunarak her türlü danışmanlık ve dış ticaret hizmetini eksiksiz bir şekilde vermekteyiz.


Geniş bir yelpazede hizmet veren firmamız: Mühendislik(Engineering), Tedarik(Procurement), İnşaat (Construction) alanlarında aranan bir marka haline gelmiştir.